Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
 
 
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


KOMUNIKATY A A A          
Na koniec lutego 2014 r. w województwie mazowieckim zarejestrowanych było 295.444 bezrobotnych. Stopa bezrobocia wyniosła 11,4 proc. (przy średniej dla kraju 13,9 proc.).
Komunikat dotyczący zatwierdzenia listy wniosków ocenionych w procedurze odwoławczej konkursu otwartego nr 2/6.1.1/2013.

Komunikat dotyczący zatwierdzenia listy wniosków ocenionych w procedurze odwoławczej konkursu otwartego nr 2/6.1.1/2013 w ramach Poddziałania 6.1.1 „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy"; Działanie 6.1 „Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie"; Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.


Komunikat dotyczący zatwierdzenia uchwały Zarządu Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie zatwierdzenia do realizacji projektu wybranego w trybie konkursowym o nr POKL.06.01.02-14-030/12

Komunikat dotyczący zatwierdzenia uchwały Zarządu Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie zatwierdzenia do realizacji projektu wybranego w trybie konkursowym o nr POKL.06.01.02-14-030/12 pt. „Kompetentni w urzędzie", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu  Społecznego, realizowanego  przez  Samorząd Województwa Mazowieckiego/Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie w ramach Priorytetu VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich", Działania 6.1 „Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionach", Poddziałania 6.1.2 „Wsparcie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.


Komunikat dotyczący projektu systemowego nr POKL.06.01.01-14-015/12

Została zatwierdzona uchwała Zarządu Województwa Mazowieckiego zmieniająca uchwałę w sprawie zatwierdzenia do realizacji projektu systemowego nr POKL.06.01.01-14-015/12 pt. „Mazowieckie Obserwatorium Rynku Pracy III", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego  przez  Województwo Mazowieckie/Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie w ramach Priorytetu VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich", Działania 6.1 „Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionach", Poddziałania 6.1.1 „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.


2 maja dniem wolnym

Zgodnie z Zarządzeniem nr 16/14 dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie 2 maja 2014 roku ustala się dniem wolnym od pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie. Natomiast  w sobotę 10  maja  Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie będzie czynny w godzinach 8-16.  


II edycja konkursu „Regaty Rozwoju: Liderzy Innowacji i Współpracy Ponadnarodowej PO KL 2007-2013”

Krajowa Instytucja Wspomagająca - Centrum Projektów Europejskich ma przyjemność zaprosić do udziału w II edycji Konkursu przeznaczonego dla realizatorów projektów innowacyjnych i współpracy ponadnarodowej współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL.


więcej    

AKTUALNOŚCI
Dzień Otwarty w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie
W sobotę 10 maja br. Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie i jego filie w Ciechanowie, Płocku, Ostrołęce, Radomiu i Siedlcach będą otwarte dla wszystkich mieszkańców Warszawy i Mazowsza. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertami pracy w kraju i za granicą, dowiedzieć się o programach umożliwiających aktywizację zawodową oraz zasadach korzystania z funduszy unijnych i wziąć udział w warsztatach. 
Wielkanocne życzenia
Wesołych Świąt Wielkanocnych oraz satysfakcji i sukcesów życzyli pracownikom dyrektorzy Wojewódzkiego Urzędu Pracy Tomasz Sieradz, Emilia Jędrej i Aleksander Kornatowski 16 kwietnia podczas tradycyjnego spotkania wielkanocnego. Na świąteczne spotkanie przybyli także były dyrektor WUP Tadeusz Jan Zając i Ewa Popiołek, zastępca dyrektora Urzędu Pracy m. st. Warszawy.  
Konwent Dyrektorów WUP w Gdańsku
Konwent Dyrektorów Wojewódzkich Urzędów Pracy, zorganizowany wspólnie przez WUP w Warszawie - przewodzący w bieżącym półroczu Konwentowi - i WUP w Gdańsku odbył się 10-11 kwietnia br. w Gdańsku.
Stopa bezrobocia w lutym
Na koniec lutego 2014 roku na Mazowszu zarejestrowanych było 295 444 bezrobotnych, w tym 136 910 kobiet, czyli 46,3 proc. ogółu bezrobotnych. Stopa bezrobocia wyniosła 11,4 proc. (przy średniej dla kraju 13,9 proc.). W porównaniu do poprzedniego miesiąca liczba bezrobotnych zwiększyła się o 180 osób (o 0,1 proc.).  
Uroczyste podsumowanie wdrażania Poddziałania 6.1.3 PO KL
Spotkanie podsumowujące efekty wdrażania  projektów systemowych powiatowych i miejskich urzędów pracy w ramach Poddziałania 6.1.3 „Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych" PO KL odbyło się 7 kwietnia br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.
Urzędy bliżej społeczeństwa
Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, ZUS-u i Urzędu Skarbowego będą gościć w warszawskich centrach handlowych. Akcja pod hasłem „Urzędy bliżej społeczeństwa" pomoże wielu osobom przekonać się jak łatwo i szybko można kontaktować się z urzędami przez Internet. Wspólne akcje urzędów odbędą się w czwartek, 20 marca br. w Centrum Handlowym Reduta (Al. Jerozolimskie 148), w godz. 14-20 oraz w piątek, 11 kwietnia w Centrum Handlowym Wola Park (ul. Górczewska 124), w godz. 12-18.

więcej    

WARSZTATY
Warsztaty dla osób rozważających otwarcie działalności gospodarczej – II kwartał 2014 r.


Wszystkich, którzy planują założenie własnej firmy zapraszamy na bezpłatne zajęcia organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Warszawie.


Warsztaty dla osób planujących karierę zawodową - II kwartał 2014 r.


Zapraszamy wszystkie osoby bezrpobotne i poszukujące pracy, chętne by przeanalizować własne możliwości zawodowe, na bezpłatne zajęcia warsztatowe organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Warszawie.


Warsztaty dla osób poszukujących pracy - II kwartał 2014 r.


Zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne i poszukujące pracy, chętne do przeanalizowania i przezwyciężenia swoich trudności w poruszaniu się po rynku pracy, na bezpłatne zajęcia warsztatowe organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Warszawie. 


Warsztaty dla osób planujących karierę zawodową - I kwartał 2014 r.

Osoby, które chcą odkryć własny potencjał zawodowy, które nie do końca wiedzą, jakiej pracy mogłyby szukać, zastanawiają się nad własnymi mocnymi i słabymi stronami w odniesieniu do życia zawodowego, zapraszamy na bezpłatne zajęcia warsztatowe organizowane w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Warszawie.


więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl