Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
25 lat wolności
ePUAP
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców poświęcone zagadnieniom związanym z funduszami europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia 2014 r. (piątek) w godz. 12-15.15, ul. Piłsudskiego 38, I piętro, sala konferencyjna 105.
Spotkanie informacyjne dotyczące funduszy pożyczkowych dla przyszłych przedsiębiorców
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020, które odbędzie się 11 grudnia (czwartek) 2014 r. w godz. 12-15.15 (Ostrołęka, ul. Piłsudskiego 38, I piętro, sala konferencyjna 105).
Awaria telefonów w filii w Ostrołęce
Dziś, w piątek, doszło do awarii linii telefonicznej w ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Do sekretariatu urzędu można dodzwonić się pod numer 29 760 52 49.
Plan zajęć grupowych realizowanych w okresie I–III 2015 r.
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Ostrołęce zaprasza na zajęcia zaplanowane w I kwartale 2015 roku. 
Prezentujemy harmonogram spotkań.  
Spotkanie informacyjne dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. 
Spotkanie informacyjne dla osób niepełnosprawnych
2 grudnia 2014 roku, (wtorek) o godzinie 10 w Urzędzie Miasta w Ostrołęce odbędzie się spotkane informacyjne na temat projektu "Poradnia życiowa dla osób z niepełnosprawnościami". Celem projektu jest wzrost samodzielności osób z niepełnosprawnościami z terenu województw łódzkiego, mazowieckiego lub podlaskiego. Udział w projekcie jest bezpłatny.
Ostrołęcka konferencja skierowana do przedsiębiorców
24 października odbyła się w Ostrołęce konferencja pt. „Wsparcie dla biznesu w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020". Konferencję zorganizowała filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego w Ostrołęce.
Dzień Informacji Zawodowej w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
23 października br. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, wspólnie z Zespołem Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, zorganizowało  Dzień Informacji Zawodowej w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. 
Konferencja: „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?”
Konferencja "Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?", która odbyła się 20 października br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim, skierowana była do nauczycieli przedsiębiorczości, pedagogów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów, doradców zawodowych. Organizatorami konferencji byli filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce i Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim. 
Zaproszenie na konferencję: Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce i Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim organizują  konferencję pn. Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?, która odbędzie się 20 października  w siedzibie  Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim.  Konferencja jest skierowana głównie do nauczycieli przedsiębiorczości, pedagogów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów, doradców zawodowych oraz dla osób zainteresowanych wspieraniem młodzieży w planowaniu kariery zawodowej.

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl