Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
 
 
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Dni Otwarte w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce
28 marca na zaproszenie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce pracownicy filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce wzięli udział w przedsięwzięciu pn. "Dni Otwarte Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce".  
Składanie wniosków w ramach Działania 8.1.2 PO KL
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z harmonogramem naborów wniosków PO KL od 31 marca do 30 kwietnia 2014 roku odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu VIII „Regionalne kadry gospodarki" Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie - projekty konkursowe". 
„Moja firma – moją szansą” wyniki rekrutacji do projektu
Zgodnie z regulaminem rekrutacji komisja przeprowadziła w dniach 4-12 marca 2014 r.  III etap rekrutacji: test KUP badający predyspozycje osobowościowe do prowadzenia działalności gospodarczej oraz indywidualne rozmowy kwalifikacyjne. Do rozmów kwalifikacyjnych przystąpiło 29 kandydatów i kandydatek, którzy uzyskali pozytywny wynik z oceny merytorycznej formularza (2 osoby złożyły rezygnację przed rozmowami kwalifikacyjnymi). 
VIII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy
20 marca br. odbyły się w Ostrołęce VIII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy. Oferty edukacyjne przedstawiło ponad 40 szkół wyższych i policealnych  m.in. z  Białegostoku, Olsztyna, Warszawy, Ciechanowa, Łomży, Łodzi, Pułtuska oraz uczelnie wojskowe z Warszawy, Wrocławia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy Akademickiej Orkiestry Dętej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz występy artystyczne młodzieży ostrołęckich szkół ponadgimnazjalnych. 
VIII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy w Ostrołęce
Zapraszamy na VIII Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy - 20 marca (czwartek) w godzinach 10.30-13.30 w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta 1 w Ostrołęce. Oferty edukacyjne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz wszystkich  osób zainteresowanych podwyższaniem lub  zmianą kwalifikacji zawodowych przedstawi ponad 40 szkół wyższych i policealnych m.in. z Warszawy, Olsztyna, Białegostoku, Ciechanowa, Wrocławia i Dęblina.
„Moja firma - moją szansą" - harmonogram rozmów kwalifikacyjnych
Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów do udziału w projekcie „Moja firma - moją szansą" (Działanie 6.2 PO KL) będą się odbywać od 10 do 12 marca br. w siedzibie filii WUP w Ostrołęce przy ul. Poznańskiej 17. Mogą w nich uczestniczyć osoby, które zakwalifikowały się do III etapu rekrutacji.  
Plan zajęć grupowych realizowanych w okresie IV–VI 2014 r.
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Ostrołęce zaprasza na zajęcia zaplanowane w II kwartale 2014 roku. Prezentujemy harmonogram spotkań.
„Moja firma – moją szansą” wyniki oceny merytorycznej formularzy
Zgodnie z regulaminem rekrutacji do projektu „Moja firma- moją szansą" informujemy, że od 5 do 19 lutego 2014 roku została przeprowadzona ocena merytoryczna formularzy rekrutacyjnych złożonych przez kandydatów na uczestników projektu.
V Targi Edukacyjne Szkół Wyższych Północnego Mazowsza
Filia WUP w Ostrołęce uczestniczyła w V Targach Edukacyjnych Szkół Wyższych Północnego Mazowsza, zorganizowanych 5 lutego br. w Zespole Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim. Targi skierowane były do przyszłych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych z Makowa i powiatu makowskiego. Wzięły w nich udział szkoły wyższe z Warszawy, Olsztyna, Płocka, Ciechanowa, Ostrołęki i Łomży, instytucje rynku pracy i związane z edukacją.
"Moja firma - moją szansą" - wyniki oceny formalnej
Zakończyła się ocena formalna dokumentów rekrutacyjnych kandydatów do udziału w projekcie systemowym „Moja firma - moją szansą" realizowanego w ramach Działania 6.2 PO KL. 

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl