Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
konkurs na komiks
25 lat wolności
ePUAP
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Filia WUP w Ostrołęce na XIV Jarmarkach Czerwińskich oraz XII Dniach Kukurydzy
7 września 2014 roku pracownicy ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy wzięli udział w  XIV Jarmarkach Czerwińskich oraz XII Dniach Kukurydzy zorganizowanych przez Wójta Gminy Czerwin. Filia przygotowała stoisko informacyjno-promocyjne. Doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej udzielali indywidualnych informacji zawodowych, zachęcali do udziału w  warsztatach  grupowego poradnictwa zawodowego i spotkaniach z zakresu grupowej informacji zawodowej.
Plan zajęć grupowych realizowanych w okresie X–XII 2014 r.
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Ostrołęce zaprasza na zajęcia zaplanowane w IV kwartale 2014 roku. Prezentujemy harmonogram spotkań. 
Czterodniowe szkolenie w Makowie Mazowieckim
Informujemy, że w Makowie Mazowieckim organizowane będzie szkolenie dotyczące pozyskiwania funduszy zewnętrznych na działalność gospodarczą. Szkolenie skierowane jest do przyszłych przedsiębiorców, osób planujących pozyskać dotacje z różnych instytucji i zagrożonych zwolnieniem z pracy. Szkolenie będzie prowadzone przez cztery dni w godzinach popołudniowych. Więcej informacji oraz kontakt do organizatora na plakacie.
Filia WUP w Ostrołęce na Pikniku Rodzinnym w Goworowie
6 lipca br. na zaproszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Goworowie, filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy  w Ostrołęce uczestniczyła w jubileuszowym Pikniku Rodzinnym „Bawmy się trzeźwo i żyjmy zdrowo" w Goworowie,  pod patronatem Wójta Gminy. Pracownicy filii WUP w Ostrołęce udzielali indywidualnych informacji zawodowych na temat poszukiwania pracy, form zatrudnienia, możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych. 
IV Goworowskie Targi Przedsiębiorczości
8 czerwca 2014 r. Filia WUP wzięła udział w IV Goworowskich Targach Przedsiębiorczości. Na stoisku informacyjno-promocyjnym dostępne były materiały informacyjne dotyczące aktywizacji zawodowej, promujące szczególnie podejmowanie własnej działalności gospodarczej. Zainteresowani mogli także skorzystać z porad i informacji z zakresu usług instytucji rynku pracy.
Plan zajęć grupowych realizowanych w okresie VII–IX 2014 r.
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Ostrołęce zaprasza na zajęcia zaplanowane w II kwartale 2014 roku. Prezentujemy harmonogram spotkań. 
Dzień Otwarty w filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce
10 maja był w filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce Dniem Otwartym. Odwiedzający urząd korzystali z informacji i porad dotyczących poszukiwania pracy w kraju i za granicą. Pracownicy zaproszonych instytucji: Powiatowego Urzędu Pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Wojskowej Komendy Uzupełnień, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Projektów Unijnych udzielali informacji w zakresie swojej działalności.
Plan Dnia Otwartego w ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy
Sobota 10 maja br. od godz. 10 do 15 będzie Dniem Otwartym w ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Przewidziane są grupowe spotkania informacyjne, indywidualne informacje i poradnictwo udzielane przez pracowników filii WUP i zaproszonych instytucji. 
Dni Otwarte w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce
28 marca na zaproszenie Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce pracownicy filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce wzięli udział w przedsięwzięciu pn. "Dni Otwarte Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce".  
Składanie wniosków w ramach Działania 8.1.2 PO KL
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych uprzejmie informuje, iż zgodnie z harmonogramem naborów wniosków PO KL od 31 marca do 30 kwietnia 2014 roku odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu VIII „Regionalne kadry gospodarki" Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie - projekty konkursowe". 

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl