Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
25 lat wolności
ePUAP
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Spotkanie informacyjne dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. 
Ostrołęcka konferencja skierowana do przedsiębiorców
24 października odbyła się w Ostrołęce konferencja pt. „Wsparcie dla biznesu w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020". Konferencję zorganizowała filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego w Ostrołęce.
Dzień Informacji Zawodowej w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery
23 października br. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, wspólnie z Zespołem Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce, zorganizowało  Dzień Informacji Zawodowej w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. 
Konferencja: „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?”
Konferencja "Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?", która odbyła się 20 października br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim, skierowana była do nauczycieli przedsiębiorczości, pedagogów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów, doradców zawodowych. Organizatorami konferencji byli filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce i Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim. 
Zaproszenie na konferencję: Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce i Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim organizują  konferencję pn. Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?, która odbędzie się 20 października  w siedzibie  Starostwa Powiatowego w Makowie Mazowieckim.  Konferencja jest skierowana głównie do nauczycieli przedsiębiorczości, pedagogów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów, doradców zawodowych oraz dla osób zainteresowanych wspieraniem młodzieży w planowaniu kariery zawodowej.
Filia WUP w Ostrołęce na „Pożegnaniu lata – Dożynkach 2014” w Goworowie
21 września br. pracownicy filii WUP w Ostrołęce wzięli udział w  „Pożegnaniu lata - Dożynkach 2014" zorganizowanych przez Wójta Gminy Goworowo, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi „Sąsiad" oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji i Klub Wolontariusza „Przyjaciele".  Podczas imprezy filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ostrołęce prezntowła swoje usługi na specjalnie przygotowanym stoisku informacyjno - promocyjnym.   
Filia WUP w Ostrołęce na XIV Jarmarkach Czerwińskich oraz XII Dniach Kukurydzy
7 września 2014 roku pracownicy ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy wzięli udział w  XIV Jarmarkach Czerwińskich oraz XII Dniach Kukurydzy zorganizowanych przez Wójta Gminy Czerwin. Filia przygotowała stoisko informacyjno-promocyjne. Doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej udzielali indywidualnych informacji zawodowych, zachęcali do udziału w  warsztatach  grupowego poradnictwa zawodowego i spotkaniach z zakresu grupowej informacji zawodowej.
Plan zajęć grupowych realizowanych w okresie X–XII 2014 r.
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Ostrołęce zaprasza na zajęcia zaplanowane w IV kwartale 2014 roku. Prezentujemy harmonogram spotkań. 
Czterodniowe szkolenie w Makowie Mazowieckim
Informujemy, że w Makowie Mazowieckim organizowane będzie szkolenie dotyczące pozyskiwania funduszy zewnętrznych na działalność gospodarczą. Szkolenie skierowane jest do przyszłych przedsiębiorców, osób planujących pozyskać dotacje z różnych instytucji i zagrożonych zwolnieniem z pracy. Szkolenie będzie prowadzone przez cztery dni w godzinach popołudniowych. Więcej informacji oraz kontakt do organizatora na plakacie.
Filia WUP w Ostrołęce na Pikniku Rodzinnym w Goworowie
6 lipca br. na zaproszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Goworowie, filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy  w Ostrołęce uczestniczyła w jubileuszowym Pikniku Rodzinnym „Bawmy się trzeźwo i żyjmy zdrowo" w Goworowie,  pod patronatem Wójta Gminy. Pracownicy filii WUP w Ostrołęce udzielali indywidualnych informacji zawodowych na temat poszukiwania pracy, form zatrudnienia, możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych. 

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl