Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
25 lat wolności

 

 
ePUAP
 
 
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
XIX Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w XIX Płockich Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 7 października 2014 r., w godzinach 10-14, w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

VIII Płockie Targi Pracy Osób Niepełnosprawnych – zaproszenie dla wystawców

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbędzie się 17 września 2014 roku w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku. Zainicjowała go płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy wraz z Powiatowym i Miejskim Urzędem Pracy w Płocku, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Płocku, Fundacją Ekonomii Społecznej „Przystań" w Płocku, Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej" w Nowym Miszewie oraz Warsztatami Terapii Zajęciowej przy DPS „Nad Jarem" w Nowym Miszewie.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie "Kompetentni w urzędzie"

Komisja Rekrutacyjna, zgodnie z postanowieniami Regulaminu Projektu „Kompetentni w urzędzie" realizowanego w  ramach Działania 6.1 "Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie", Poddziałania 6.1.2 "Wsparcie powiatowych i wojewódzkich  urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - dokonała 5 sierpnia br. ostatecznego wyboru uczestników na poszczególne formy wsparcia.

Nabór na szkolenia organizowane w ramach projektu ''Kompetentni w urzędzie''

Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku ogłasza III dodatkowy nabór na szkolenia „Warsztaty rozwoju osobistego"; „Budowanie relacji z klientami"; „Komunikacja interpersonalna" oraz „Coaching", organizowane w okresie sierpień - październik br. w ramach projektu „Kompetentni w urzędzie".

Spotkanie doradców zawodowych CIiPKZ WUP z województwa mazowieckiego

W Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Płocku 23 maja br. spotkali się doradcy zawodowi z województwa mazowieckiego. W spotkaniu wzięli udział reprezentanci CIiPKZ z Warszawy, Płocka, Ostrołęki, Ciechanowa i Siedlec.  

Plan zajęć grupowych w okresie lipiec-wrzesień 2014

Pracownicy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaplanowali od lipca do września 2014 roku cykl zajęć grupowych. 

XXIII Giełda Rolnicza w Łącku

18 maja w Łącku odbyła się XXIII Giełda Rolnicza. Jej organizatorami były: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Płocku, Starostwo Powiatowe w Płocku, Urząd Gminy oraz Zarząd Stada Ogierów w Łącku. Patronat honorowy sprawowali: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Mazowiecki oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego. 

   

Spotkanie EURES

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie filia w Płocku i Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne „Bezpieczny wyjazd - bezpieczny powrót".
Spotkanie odbędzie się 26 maja 2014 r. o godz. 10 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gostyninie ul. Płocka 66/68 sala 26. 

Spotkanie EURES "Bezpieczny wyjazd - bezpieczny powrót"

Na spotkanie informacyjne „Bezpieczny Wyjazd - Bezpieczny Powrót" zapraszają Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku i Miejski Urząd Pracy w Płocku. Spotkanie odbędzie się 12 maja br. o godz. 10 w Miejskim Urzędzie Pracy  w Płocku,  ul. 3 Maja 16, sala nr 230. 

Zapraszamy na Dzień Otwarty

W związku z obchodami 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej 10 maja br. w najbliższą sobotę, zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym organizowanym w siedzibie płockiej filii przy ul. Kolegialnej 19 I piętro.

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl