Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
25 lat wolności
ePUAP
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Plan zajęć grupowych w okresie styczeń-marzec 2015

Pracownicy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaplanowali od stycznia do marca 2015 roku cykl zajęć grupowych. 

10 listopada dniem wolnym

Zgodnie z zarządzeniem nr 16/14 dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie 10 listopada 2014 roku ustala się dniem wolnym od pracy. W tym dniu urząd będzie nieczynny.

Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

7 października br. w Centrum Widowiskowo-Sportowym Orlen Arena odbyła się XIX edycja Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości. W ramach targów zorganizowano dwie konferencje: w Politechnice Warszawskiej Filia w Płocku -„Budowanie systemu monitoringu i podstaw ewaluacji wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza" oraz w Orlen Arenie - „Współpracy samorządów lokalnych z przedsiębiorcami -teoria czy praktyka".     

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

W ramach Dnia Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych, który odbył się 17 września 2014 roku w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku, zorganizowano targi pracy, warsztaty artystyczne oraz konkursy z nagrodami. Czas umiliły wszystkim występy teatru cienia w wykonaniu zespołu teatralnego „Na Wczoraj" z WTZ przy DPS w Nowym Miszewie, szkolnej orkiestry dętej z ZST w Płocku oraz zespołu Quest. Zwieńczeniem dnia pełnego atrakcji był piknik integracyjny.

Za nami Dożynki Województwa Mazowieckiego i Diecezji Płockiej - Staroźreby 2014

Poczty sztandarowe, wieńce i koncert to tylko nieliczne z atrakcji, jakie zapewniły Dożynki Województwa Mazowieckiego i Diecezji Płockiej. Do Staroźreb zjechały delegacje z całego Mazowsza, by móc uczcić zakończenie żniw i dać wyraz uznania dla rolników oraz ich ciężkiej pracy.

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbędzie się 17 września 2014 roku w godz. 10-15 w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku, ul. Krzywoustego 3. Organizatorami są: płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Powiatowy i Miejski Urząd Pracy w Płocku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku, Fundacja Ekonomii Społecznej „Przystań" w Płocku, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej" w Nowym Miszewie oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej przy DPS „Nad Jarem" w Nowym Miszewie.

Plan zajęć grupowych w okresie październik-grudzień 2014

Pracownicy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaplanowali od października do grudnia 2014 roku cykl zajęć grupowych. 

XIX Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w XIX Płockich Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 7 października 2014 r., w godzinach 10-14, w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

VIII Płockie Targi Pracy Osób Niepełnosprawnych – zaproszenie dla wystawców

Dzień Integracji i Aktywności Osób Niepełnosprawnych odbędzie się 17 września 2014 roku w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku. Zainicjowała go płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy wraz z Powiatowym i Miejskim Urzędem Pracy w Płocku, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Płocku, Fundacją Ekonomii Społecznej „Przystań" w Płocku, Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej" w Nowym Miszewie oraz Warsztatami Terapii Zajęciowej przy DPS „Nad Jarem" w Nowym Miszewie.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie "Kompetentni w urzędzie"

Komisja Rekrutacyjna, zgodnie z postanowieniami Regulaminu Projektu „Kompetentni w urzędzie" realizowanego w  ramach Działania 6.1 "Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie", Poddziałania 6.1.2 "Wsparcie powiatowych i wojewódzkich  urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - dokonała 5 sierpnia br. ostatecznego wyboru uczestników na poszczególne formy wsparcia.

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl