Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
 
 
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
IX Festiwal Zawodów w Zespole Szkół nr 3 w Płocku

IX Festiwal Zawodów, na który już po raz siódmy zostali zaproszeni pracownicy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej płockiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy, odbył się 11 kwietnia br. w Zespole Szkół nr 3 w Płocku. 

Płockie Targi Edukacyjne 2014

Płockie Targi Edukacyjne odbyły się 7 kwietnia br. w hali sportowej na terenie Centrum Sportu i Rekreacji Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Ogłoszenie o naborze wniosków w ramach Poddziałania 8.1.2 PO KL

Od  31 marca do 30 kwietnia 2014 roku Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych prowadzić będzie nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu VIII „Regionalne kadry gospodarki" Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie - projekty konkursowe". 

Wyniki rekrutacji do projektu „Moja firma - moją szansą”

19 marca 2014r. zakończono rekrutację do projektu „Moja firma - moją szansą" prowadzoną przez filię WUP w Płocku.W wyniku przeprowadzonej rekrutacji do projektu zakwalifikowano 12 osób.

Komunikat o zamknięciu konkursu otwartego nr 2/6.1.1/2013

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie informuje, iż z dniem 11 marca 2014 r. zamyka konkurs otwarty nr 2/6.1.1/2013. Konkursu został zamknięty z powodu wyczerpania środków.     

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie ''Kompetentni w urzędzie''

Płocka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie informuje, że komisja rekrutacyjna zgodnie z postanowieniami regulaminu projektu „Kompetentni w urzędzie", realizowanego w  ramach Działania 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie, Poddziałania 6.1.2 Wsparcie powiatowych i wojewódzkich  urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,  4 marca br. wybrała uczestników do poszczególnych form wsparcia.    

Terminy rozmów kwalifikacyjnych dla kandydatów i kandydatek do projektu „Moja firma – moją szansą”
W  dniach od 12 do 17 marca 2014 r. prowadzone będą rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami i kandydatkami do projektu „Moja firma – moją szansą”.  
Plan zajęć grupowych w okresie kwiecień-czerwiec 2014
Pracownicy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaplanowali od kwietnia do czerwca 2014 roku cykl zajęć grupowych.   
Wyniki II etapu rekrutacji do projektu „Moja firma moją szansą”

19 lutego 2014 roku zakończył się II etap rekrutacji - ocena merytoryczna dokumentów złożonych do projektu „Moja firma - moja szansą", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Planowanie kariery zawodowej

Zajęcia dla trzech klas Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku przeprowadził w lutym doradca zawodowy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Spotkania dotyczyły planowania kariery zawodowej i odbyły się na prośbę psychologa szkolnego.  

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl