Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
konkurs na komiks
25 lat wolności
ePUAP
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Owocna współpraca w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2014

 Zakończyła się VI edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery obchodzonego w tym roku pod hasłem „Zaprzyjaźnij się z rynkiem pracy". W dniach 20-26 października Radom stał się bardzo aktywnym środowiskiem współpracy doradców zawodowych z resortu edukacji i rynku pracy.    

„Radomski Biznes V” – składanie wniosków o dotacje i wsparcie pomostowe

Zamieszczamy dokumenty dla uczestników/uczestniczek projektu „Radomski Biznes V" (Działanie 6.2 PO KL) potrzebne do złożenia wniosku o przyznanie jednorazowej dotacji na rozwój przedsiębiorczości oraz wniosku o przyznanie podstawowego wsparcia pomostowego.

„Radomski Biznes V” - zakończenie szkolenia „ABC Przedsiębiorczości”

Szkolenie „ABC Przedsiębiorczości” dla uczestników projektu „Radomski Biznes V”, który radomska filia WUP realizuje w ramach Działania 6.2 PO KL zakończyło się w poniedziałek 27 października.

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2014 w Radomiu
Radomska filia WUP uczestniczyła w działaniach VI edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery przeprowadzanego pod hasłem "Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?". 21 października br. odbyło się w siedzibie filii WUP seminarium „Bliżej zatrudnienia i kariery - z instytucjami rynku pracy".   
X Radomskie Targi Pracy

X Radomskie Targi Pracy odbyły się 3 października w Radomiu. Główni organizatorzy to Powiatowy Urząd Pracy oraz filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Radomiu. Na poszukujących pracy czekało około 400 wakatów. W otwarciu  imprezy uczestniczył Aleksander Kornatowski, wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie oraz Katarzyna Pastuszka - Chrobotowicz, dyrektor filii WUP w Radomiu. 

   

„Radomski Biznes V” – szkolenie „ABC Przedsiębiorczości”

Rozpoczęło się szkolenie „ABC Przedsiębiorczości" dla uczestników projektu „Radomski Biznes V" (Działanie 6.2 PO KL). Odbywa się ono w pomieszczeniach firmy SK Agnieszka Stefankiewicz przy ul. Biznesowej 5 w Radomiu.

Filia WUP na Festiwalu Ziemniaka

Radomska filia WUP promowała Europejski Fundusz Społeczny oraz działania Urzędu podczas Festiwalu Ziemniaka, który odbył się w niedzielę 5 października w Muzeum Wsi Radomskiej.  

„Radomski Biznes III” – podsumowanie rezultatów projektu

Dobiega końca projekt „Radomski Biznes III", który filia WUP w Radomiu realizuje od 1 czerwca 2012 roku w ramach Działania 6.2 PO KL. Uczestnicy projektu założyli 62 firmy. Podsumowanie rezultatów projektu nastąpiło na konferencji, która odbyła się 26 września. 

Wyniki rekrutacji do projektu „Radomski Biznes V” – nabór uzupełniający

Zakończył się III etap rekrutacji - test i rozmowy kwalifikacyjne - do projektu systemowego ''Radomski Biznes V'' (Działanie 6.2 PO KL) w ramach naboru uzupełniającego, który był skierowany do kobiet poniżej 25 roku życia, niezatrudnionych oraz nieuczestniczących w szkoleniu lub kształceniu.    

X Radomskie Targi Pracy

Zapraszamy do udziału w X Radomskich Targach Pracy, które odbędą się 3 października 2014 r. w godzinach 10-14 w pomieszczeniach sali koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu, ul. Żeromskiego 53.

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl