Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
25 lat wolności

 

 
ePUAP
 
 
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
„Radomski Biznes III” – zakończenie kontroli działalności gospodarczej II grupy uczestników projektu

Zakończyły się kontrole firm założonych przez II grupę uczestników projektu systemowego „Radomski Biznes III" (Działanie 6.2 PO KL). Wszystkie skontrolowane osoby prowadzą działalność, a dotację inwestycyjną wykorzystały zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym.

Komunikat: Awaria telefonów w filii WUP w Radomiu
Informujemy o awarii telefonicznej w radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Łączność z nami drogą telefoniczną jest utrudniona.  Obecnie trwają intensywne prace serwisowe, aby jak najszybciej przywrócić sprawności połączeń. Za utrudnienia przepraszamy.  
Projekt „Moja firma – moją szansą” – koniec szkolenia z przedsiębiorczości

Uczestnicy projektu „Moja firma - moją szansą", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w ramach Działania 6.2 PO KL, otrzymali 7 lipca br. certyfikaty ukończenia szkolenia „ABC przedsiębiorczości". Do 21 lipca mogą składać wnioski o przyznanie jednorazowej dotacji inwestycyjnej.

Projekt „Radomski Biznes V” – wyniki oceny formalnej
Filia WUP w Radomiu informuje, że zakończyła się ocena formalna dokumentów rekrutacyjnych kandydatów i kandydatek do projektu „Radomski Biznes V" (Działanie 6.2 PO KL). Do oceny merytorycznej przekazano 248 formularzy rekrutacyjnych.    
Projekt „Radomski Biznes V” – koniec rekrutacji
Zgodnie z § 10, ust. 11 regulaminu rekrutacji kandydatów/kandydatek do projektu "Radomski Biznes V" informujemy, że przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych osób poniżej 25. roku życia, które nigdzie nie pracują i nie uczestniczą w kształceniu lub szkoleniu, zakończy się 18 czerwca br., o godz. 15. 
Radomski Biznes V – skrócenie rekrutacji dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo

W oparciu o § 10, ust. 11 regulaminu rekrutacji kandydatów/kandydatek do projektu „Radomski Biznes V" informujemy, że przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo zostało skrócone do 12 czerwca br., do godz. 15.

Podziękowanie dla tłumaczy - germanistów

W siedzibie radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy podziękowano tłumaczom - germanistom z Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.

"Moja firma – moją szansą” - szkolenie z podstaw przedsiębiorczości

9 czerwca rozpoczęło się szkolenie z podstaw przedsiębiorczości i pisania biznesplanu dla uczestników projektu "Moja firma - moją szansą" (Działanie 6.2 PO KL).

Wykaz planowanych warsztatów w III kwartale 2014 roku

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej radomskiej filii WUP zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne zajęcia warsztatowe. Informacje i zapisy w siedzibie urzędu lub telefonicznie. 

„Radomski Biznes V” – wyjaśnienie dotyczące osób poniżej 25. roku życia

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi kandydatów/kandydatek projektu „Radomski Biznes V" poniżej 25. roku życia, którzy nie są zatrudnieni ani nie uczestniczą w kształceniu lub szkoleniu, wyjaśniamy, że w skład tej grupy docelowej wchodzą osoby, które w dniu przystąpienia do projektu, czyli podpisania deklaracji uczestnictwa w projekcie, nie ukończyły 25. roku życia.

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl