Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
 
 
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Nowa ustawa - nowe zadania: szkolenia dla PUP
Od 14 do 16 kwietnia br. radomska filia WUP prowadziła szkolenia dla pracowników powiatowych urzędów pracy z subregionu radomskiego w zakresie stosowania kwestionariusza do profilowania pomocy dla osób bezrobotnych. Wchodząca w maju w życie znowelizowana ustawa będzie zobowiązywała PUP do ustalenia profilu pomocy dla bezrobotnych.
Nabór wniosków w ramach Poddziałania 8.1.2 PO KL

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU) ogłasza konkurs ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytetu VIII „Regionalne Kadry Gospodarki", Działania 8.1: „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w  regionie", Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie - projekty konkursowe".

Projekt „Moja firma - moją szansą” - końcowe wyniki rekrutacji

Zakończył się III etap rekrutacji (test i rozmowy kwalifikacyjne) do  projektu „Moja firma - moją szansą" (Działanie 6.2 PO KL). W załączeniu przedstawiamy listę rankingową osób z regionu radomskiego zakwalifikowanych do udziału w projekcie oraz listę rezerwową.

„Radomski Biznes IV” – koniec indywidualnego doradztwa

Uczestnicy projektu systemowego „Radomski Biznes IV", realizowanego przez filię WUP w Radomiu w ramach Działania 6.2 PO KL, zakończyli kolejną formę wsparcia: specjalistyczne doradztwo z zakresu finansów, prawa i rozwoju przedsiębiorczości.

Rekrutacja dla niemieckiego pracodawcy

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami  niemieckiej firmy Piening GmbH odbyło się 13 marca w radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Rekrutowano osoby o specjalnościach: hydraulik oraz elektryk. Propozycję pracy w wyniku rekrutacji otrzymało dziesięć osób.

Komunikat o zamknięciu konkursu otwartego nr 2/6.1.1/2013
Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie informuje, iż z dniem 11 marca 2014 r. zamyka konkurs otwarty nr 2/6.1.1/2013. Konkursu  został zamknięty z powodu wyczerpania środków
Wykaz planowanych warsztatów w II kwartale 2014 roku

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej radomskiej filii WUP zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne zajęcia warsztatowe. Informacje i zapisy w siedzibie urzędu lub telefonicznie.

Niemieccy przedsiębiorcy szukają pracowników - rekrutacja w Radomiu 13 marca

Spotkanie z przedstawicielami niemieckiej firmy Piening zajmującej się doradztwem personalnym i rekrutacją odbyło się 6 marca w radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy. 13 marca 2014 r. odbędzie się spotkanie rekrutacyjne w Radomiu dla elektroinstalatorów i hydraulików.

XI Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych Radom 2014

Na XI Ogólnopolskich Targach Szkół Wyższych zorganizowanych 4 marca br. w klubie dla młodzieży Strefa G2 w Radomiu przez Szkolny Ośrodek Kariery przy Zespole Szkół Technicznych prezentowały swoje oferty edukacyjne uczelnie z całego kraju. Przedstawiciele szkół wyższych starali się zachęcić młodych ludzi do podjęcia studiów właśnie u nich.

Projekt „Moja firma - moją szansą” – harmonogram rozmów kwalifikacyjnych

Filia WUP w Radomiu informuje, że od 10 do 12 marca br. odbędą się rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów do udziału w projekcie „Moja firma - moją szansą" (Działanie 6.2 PO KL).

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl