Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
25 lat wolności
ePUAP
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Dzień Kariery w Kozienicach

„Dzień Kariery" zorganizowano po raz pierwszy w Zespole Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach. Wśród uczestników byli m.in. przedstawiciele radomskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie. 

„Radomski Biznes V” – dokumenty potrzebne do rozliczenia dotacji i wsparcia pomostowego

Filia WUP w Radomiu zamieszcza dokumenty dla uczestników projektu „Radomski Biznes V" (Działanie 6.2 PO KL) wymagane podczas rozliczania jednorazowej dotacji na rozwój przedsiębiorczości oraz podstawowego wsparcia pomostowego.

Warsztaty subregionalne w ramach Gwarancji dla młodzieży

Radomska filia WUP zorganizowała spotkanie warsztatowe z przedstawicielami rynku pracy w ramach przygotowań do uruchomienia konkursów na realizację programu Gwarancje dla młodzieży. 

Wykaz planowanych warsztatów w I kwartale 2015 roku

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej radomskiej filii WUP zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne zajęcia warsztatowe. Informacje i zapisy w siedzibie urzędu lub telefonicznie. 

Spotkania z rodzicami uczniów radomskich gimnazjów

Doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej uczestniczą w spotkaniach z rodzicami uczniów ostatnich klas gimnazjów w ramach organizowanej wspólnie z Urzędem Miasta w Radomiu akcji promowania szkolnictwa zawodowego w naszym mieście. 

Spotkanie pracowników radomskiej filii WUP z przedstawicielami Akademickich Biur Karier

26 listopada br. odbyło się spotkanie z przedstawicielami Akademickich Biur Karier działających w radomskich uczelniach, zorganizowane przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej filii WUP w Radomiu. 

„Radomski Biznes V” – ostateczna lista rankingowa wniosków o dotację

Zatwierdzona została ostateczna lista rankingowa Wniosków o przyznanie jednorazowej dotacji na rozwój przedsiębiorczości złożonych przez uczestników i uczestniczki projektu „Radomski Biznes V" (Działanie 6.2 PO KL).  

„Radomski Biznes V” – wstępna lista rankingowa wniosków o dotację

Zakończyła się ocena merytoryczna wniosków o przyznanie jednorazowej dotacji na rozwój przedsiębiorczości złożonych przez uczestników projektu „Radomski Biznes V" (Działanie 6.2 PO KL).

„Radomski Biznes V” – wyniki oceny formalnej wniosków o dotację

Zakończyła się ocena formalna wniosków o przyznanie jednorazowej dotacji na rozwój przedsiębiorczości złożonych przez uczestników projektu „Radomski Biznes V" (Działanie 6.2 PO KL). Wszystkie wnioski zostały ocenione pozytywnie i przekazane do oceny merytorycznej. 

Owocna współpraca w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2014

 Zakończyła się VI edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery obchodzonego w tym roku pod hasłem „Zaprzyjaźnij się z rynkiem pracy". W dniach 20-26 października Radom stał się bardzo aktywnym środowiskiem współpracy doradców zawodowych z resortu edukacji i rynku pracy.    

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl