Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
25 lat wolności
ePUAP
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Spotkanie informacyjne pt. „Rozwój przedsiębiorczości w województwie mazowieckim za pomocą instrumentów inżynierii finansowej”
Lokalny Punkt Informacyjny w Siedlcach zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 26 listopada 2014 w godzinach 9-12.15 w siedzibie Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Siedlcach ul. Wiszniewskiego 4 w sali konferencyjnej.
I Konkurs Wiedzy o Parlamencie Europejskim
Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Siedlcach do wzięcia udziału w I Konkursie Wiedzy o Parlamencie Europejskim. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach oraz Biuro Krajowe Poseł do Parlamentu Europejskiego Julii Pitery. Współorganizatorem konkursu jest  siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Prezentacja projektów z cyklu „Czas na biznes…” na Stadionie Narodowym w Warszawie
 4-5 listopada br. podczas V Forum Rozwoju Mazowsza siedlecka filia WUP w Warszawie jako jeden z 80 wystawców zaprezentowała rezultaty 6 projektów z cyklu „Czas na biznes..." realizowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 6.2 PO KL. 
Bezpłatne szkolenia i doradztwo w zakresie rozwiązań proekologicznych
Co zrobić, by twój produkt, usługa, inwestycja były bardziej ekooszczędne? Dowiesz się tego, biorąc udziału w projekcie „Podniesienie kompetencji kluczowych kadr MMŚP w zakresie rozwiązań proekologicznych".
Konferencja „Dlaczego samorząd lokalny powinien tworzyć warunki dla rozwoju ekonomii społecznej?”
Pracownicy siedleckiej filii uczestniczyli w konferencji poświęconej problematyce ekonomii społecznej  i roli, jaką może pełnić w jej wspieraniu samorząd lokalny.
Ogólnopolski Tydzień Kariery na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach
Od 20 do 27 października br., w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach wspólnie z partnerami - siedlecką filią Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie i Powiatowym Urzędem Pracy w Siedlcach - wspierał studentów i absolwentów w poruszaniu się po rynku pracy. Tegoroczne hasło to „Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy". 
V Forum Rozwoju Mazowsza
Spotkajmy się  4 i 5 listopada 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz skorzystania z wiedzy i doświadczeń ekspertów. Dwa dni pełne inspiracji, 23 sesje tematyczne, mnogość krajowych i zagranicznych prelegentów. 
Wsparcie zwolnionych lub zagrożonych zwolnieniem pracowników Instytucji Systemu Oświaty – projekt „Mazowiecka Akademia Nauczyciela”
W związku z podjętymi uchwałami w sprawie likwidacji placówek kształcenia nauczycieli oraz redukcji kadry Instytucji Systemu Oświaty (ISO), Urząd Marszałkowski wspólnie z Agencją Rozwoju Mazowsza S.A. oraz „Instytutem Badawczo Szkoleniowym" Sp. z o.o. przygotował rozwiązanie opierające się na projekcie „Mazowiecka Akademia Nauczyciela".      
XXI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach
Odbywające się w dniach 6 i 7 września br. na terenach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Jana Pawła II  XXI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym, połączone z X Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych oraz II Mazowiecką Wystawą Klaczy i Ogierów Hodowlanych Ras Zimnokrwistych, na stałe wpisały się w kalendarz imprez wschodniego Mazowsza. Były też kolejną okazją do przedstawienia oferty usługowej siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.
Terminy zajęć warsztatowych w okresie październik - grudzień 2014 roku
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne zajęcia warsztatowe.

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl