Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
25 lat wolności

 

 
ePUAP
 
 
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Nabór wniosków dla firm na rozwój przedsiębiorczości

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych informuje o naborze wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet I "Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu", Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości.

XI Siedleckie Targi Pracy - sobota, 14 czerwca 2014 r.
Na XI Siedleckie Targi Pracy zapraszają Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa oraz siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Targi odbędą się 14 czerwca w siedzibie urzędu przy ul. Pułaskiego 19/21.
Spotkanie w ramach projektu „Zatrudnienie Fair Play. Zostań Mentorem. Wsparcie aktywności i rozwoju zawodowego pracowników 50+ w województwie mazowieckim”
Bezpłatne spotkanie realizowane przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym Krajowej Izby Gospodarczej odbędzie się 6 czerwca br. w Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa (ul. Sokołowska 161, Siedlce) o godz. 10.  
XII Mińskie Targi Pracy
W siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim w sobotę 17 maja po raz 12. odbyły się Mińskie Targi Pracy.Gospodarzem targów byli dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Grażyna Borowiec i starosta Antoni Jan Tarczyński. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycił wojewoda Jacek Kozłowski. Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie reprezentował Piotr Karaś, dyrektor siedleckiej filii WUP.
Otwarci na klienta
Termin tegorocznego Dnia Otwartego w Siedleckiej Filii WUP przypadł na czas organizowanego w Siedlcach VII Jarmarku św. Stanisława, popularność frekwencyjną tej imprezy udało nam się wykorzystać do promocji usług Urzędu. Była to także doskonała okazja, by zaprosić na wspólne stoisko młodych przedsiębiorców, którzy uruchomili działalność w ramach kolejnych projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Studenci w poszukiwaniu pierwszej pracy
Stało się już tradycją, że miesiąc przed siedleckimi targami pracy, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny organizuje wydarzenie o podobnym charakterze, ale skierowane głównie do studentów. IV edycja giełdy zgromadziła ponad 30 wystawców.
Siedlecka Liga Menedżerów Biznesu
Zmierzanie się z pomysłem na biznes, zaskakiwanie formą prezentacji, konkurowanie z rówieśnikami w walce o głosy komisji konkursowej składającej się z praktyków - czyli ósma edycja teoretyczno-praktycznego konkursu „Liga Menedżerów Biznesu" dobiegła końca. Wydarzeniu towarzyszyły wykłady i szkolenia z zakresu możliwości pozyskiwania środków unijnych na start własnej firmy jak i sposobów poszukiwania pracy.
Wizyta w Siedlcach Elżbiety Lanc, nowo powołanego członka zarządu województwa mazowieckiego.
Spotkania Elżbiety Lanc powołanej na członka zarządu województwa z przedstawicielami siedleckich instytucji 19 maja 2014r. 
Dzień Otwarty w siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy
10 maja (sobota) w godzinach 10-15, zapraszamy do siedziby siedleckiej filii WUP na Dzień Otwarty.
Dofinansowanie projektu
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych informuje, iż zgodnie z harmonogramem naborów wniosków PO KL od 31 marca do 30 kwietnia 2014 roku odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu VIII „Regionalne kadry gospodarki" Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie - projekty konkursowe".

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl