Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
 
 
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Dzień Otwarty w siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy
10 maja (sobota) w godzinach 10-15, zapraszamy do siedziby siedleckiej filii WUP na Dzień Otwarty.
Dofinansowanie projektu
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych informuje, iż zgodnie z harmonogramem naborów wniosków PO KL od 31 marca do 30 kwietnia 2014 roku odbędzie się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Priorytetu VIII „Regionalne kadry gospodarki" Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie - projekty konkursowe".
Terminy zajęć warsztatowych w okresie kwiecień-czerwiec 2014 roku
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne zajęcia warsztatowe.
VIII Akademickie Targi Pracy JOBBING
Bezpośrednie rozmowy z kilkudziesięcioma pracodawcami, warsztaty rozwoju osobistego, prezentacje, konsultacje ze specjalistami i doradcami w karierze, a wszystko to w jednym miejscu! Niemożliwe? Przyjdź 1 kwietnia 2014 roku do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie po raz ósmy odbędą się Akademickie Targi Pracy JOBBING. Pracodawcy i nasi specjaliści czekają na Ciebie w godzinach  09.30-17. Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier oraz wiodących uczelni warszawskich.
Dyżur Konsultanta Funduszy Europejskich
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych w Siedlcach zaprasza na dyżur Konsultanta Funduszy Europejskich, który odbędzie się 9 i 16 kwietnia br. w siedzibie siedleckiej Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy przy ul. Pułaskiego 19/21, w godzinach 8-16.
Zaplanuj swoją przyszłość
W ramach grupowej informacji zawodowej pn.: „Zaplanuj swoją przyszłość", 3 marca br. pracownicy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Siedlcach przeprowadzili spotkanie z uczniami ostatniej klasy gimnazjum w Gołąbkach. W zajęciach wzięły udział 22 osoby.
Komunikat o zmknieciu konkursu otwartego nr 2/6.1.1/2013
Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie informuje, iż z dniem 11 marca 2014 r. zamyka konkurs otwarty nr 2/6.1.1/2013 na składanie wniosków o dofinanowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytetu VI "Rynek pracy otwarty dla wszystkich", Działania 6.1 "Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie", Poddziałania 6.1.1 "Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionaknym rynku pracy". Konkurs został zamknięty z powodu wyczerpania środków.
Karnawałowe spotkanie z młodymi podopiecznymi Polskiego Związku Niewidomych.

W okresie noworocznym pracownicy siedleckiej filii WUP co roku zbierają środki z przeznaczeniem na sfinansowanie wycieczki dla dzieci, podopiecznych PZN, z okazji Dnia Dziecka. Impreza choinkowa dla dzieci zorganizowana 15 lutego przez Zarząd Polskiego Związku Niewidomych Koło w Siedlcach była doskonałą okazją do przekazania zgromadzonych funduszy. 

Nabór do projektu „Nowe perspektywy”
Fundacja Inicjatyw Społecznych „Barwy Ziemi" 23-110 Olszanka 21d, gmina Krzczonów zaprasza do udziału w projekcie „Nowe perspektywy”, realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 8.1. „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie", Poddziałanie 8.1.2. „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie". 
III etap rekrutacji do projektu “Moja firma – moją szansą”
Osoby, które zostały zakwalifikowane do III etapu rekrutacji zapraszamy na test Kwestionariusz Uzdolnień Przedsiębiorczych oraz na indywidualne rozmowy z Komisją Rekrutacyjną. 

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl