Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
konkurs na komiks
25 lat wolności
ePUAP
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Wsparcie zwolnionych lub zagrożonych zwolnieniem pracowników Instytucji Systemu Oświaty – projekt „Mazowiecka Akademia Nauczyciela”
W związku z podjętymi uchwałami w sprawie likwidacji placówek kształcenia nauczycieli oraz redukcji kadry Instytucji Systemu Oświaty (ISO), Urząd Marszałkowski wspólnie z Agencją Rozwoju Mazowsza S.A. oraz „Instytutem Badawczo Szkoleniowym" Sp. z o.o. przygotował rozwiązanie opierające się na projekcie „Mazowiecka Akademia Nauczyciela".      
XXI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach
Odbywające się w dniach 6 i 7 września br. na terenach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Jana Pawła II  XXI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym, połączone z X Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych oraz II Mazowiecką Wystawą Klaczy i Ogierów Hodowlanych Ras Zimnokrwistych, na stałe wpisały się w kalendarz imprez wschodniego Mazowsza. Były też kolejną okazją do przedstawienia oferty usługowej siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.
Terminy zajęć warsztatowych w okresie październik-listopad 2014 roku
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne zajęcia warsztatowe.
Sokołowskie Dożynki Powiatowe 2014
Święto plonów to najważniejsze wydarzenie w ciągu roku dla osób utrzymujących się  z rolnictwa. To czas podsumowań i podziękowań za obfitość plonów. W powiecie sokołowskim uroczystości dożynkowe odbyły się w niedzielę, 24 sierpnia i pomimo niesprzyjającej aury zgromadziły wielu mieszkańców i zaproszonych gości.
Dokopiny Ziemniaka Przesmyki 2014
Tradycyjnie pod koniec okresu wakacyjnego w Przesmykach odbywa się święto związane z wykopkami ziemniaków. Tegoroczne niestety nie trafiło w najlepszą aurę, ale mimo to zgromadziło wielu mieszkańców regionu pragnących skorzystać z przygotowanych atrakcji.
Nabór wniosków dla firm na rozwój przedsiębiorczości

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych informuje o naborze wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet I "Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu", Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości.

XI Siedleckie Targi Pracy - sobota, 14 czerwca 2014 r.
Na XI Siedleckie Targi Pracy zapraszają Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa oraz siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Targi odbędą się 14 czerwca w siedzibie urzędu przy ul. Pułaskiego 19/21.
Spotkanie w ramach projektu „Zatrudnienie Fair Play. Zostań Mentorem. Wsparcie aktywności i rozwoju zawodowego pracowników 50+ w województwie mazowieckim”
Bezpłatne spotkanie realizowane przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym Krajowej Izby Gospodarczej odbędzie się 6 czerwca br. w Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa (ul. Sokołowska 161, Siedlce) o godz. 10.  
XII Mińskie Targi Pracy
W siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim w sobotę 17 maja po raz 12. odbyły się Mińskie Targi Pracy.Gospodarzem targów byli dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Grażyna Borowiec i starosta Antoni Jan Tarczyński. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycił wojewoda Jacek Kozłowski. Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie reprezentował Piotr Karaś, dyrektor siedleckiej filii WUP.
Otwarci na klienta
Termin tegorocznego Dnia Otwartego w Siedleckiej Filii WUP przypadł na czas organizowanego w Siedlcach VII Jarmarku św. Stanisława, popularność frekwencyjną tej imprezy udało nam się wykorzystać do promocji usług Urzędu. Była to także doskonała okazja, by zaprosić na wspólne stoisko młodych przedsiębiorców, którzy uruchomili działalność w ramach kolejnych projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl