Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
25 lat wolności
ePUAP
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV
W imieniu Biura Karier Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zapraszamy do udziału w konkursie na stworzenie nowej, ciekawej i interesującej formy CV. Uwaga! Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców!
Wyzwania kształcenia ustawicznego – skuteczniej w partnerstwie

Jak kształcić w dobie globalnej gospodarki? Ustawicznie, w partnerstwie i w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku! Takie wnioski wynikały ze spotkania roboczego, w którym uczestniczyła Elżbieta Lanc, członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, a także dyrekcja i kierownictwo Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Siedlcach oraz siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Christmas Party 2014 - gala charytatywna

W grudniu 2014 roku w Siedlcach odbyła się 12 edycja Gali edukacyjno-charytatywnej organizowanej w ramach akcji „Dzieci Eurolingua dzieciom - lokalnie i międzynarodowo". Gala poświęcona była m.in. pozyskaniu wsparcia na rzecz dzieci z Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu" w Kisielanach oraz Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie. Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach po raz kolejny objąła honorowy patronat nad tą cykliczną imprezą Christmas Party. 

Podsumowanie 7-letniej działalności ROEFS w Siedlcach
Przedstawiciele siedleckiej filii WUP uczestniczyli 12 grudnia br. w seminarium animacyjnym zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek EFS w Siedlcach pod hasłem „Doświadczenia wdrażania EFS w subregionie siedleckim w latach 2007-2013. Perspektywy rozwoju regionu w latach 2014-2020 w kontekście wykorzystania partnerstw lokalnych".   
Najlepsi europasjonaci pojadą do Brukseli
- Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, dla mnie to życiowa szansa, pojadę do Parlamentu - cieszy się rozemocjonowany Mateusz Świątkowski, laureat II etapu I Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim po ogłoszeniu wyników.
Terminy zajęć warsztatowych w okresie styczeń - marzec 2015 roku
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne zajęcia warsztatowe.
O życiu i pracy w Wielkiej Brytanii po polsku i angielsku
Siedlecka filia WUP w Warszawie  otrzymała w okresie przedświątecznym w prezencie 40 egzemplarzy książki pt. „Droga Gosiu! - wszystko, co chcielibyście wiedzieć o życiu w Wielkiej Brytanii, a o co boicie się zapytać - z życia wzięte", Małgorzaty Demetriou na stałe mieszkającej w Wielkiej Brytanii. Jest to kompendium wiedzy praktycznej o życiu w Wielkiej Brytanii wraz z gotowymi na nie receptami.
I Konkurs Wiedzy o Parlamencie Europejskim - aktualizacja WYNIKI!
UWAGA! wyniki I etapu  Lekki stres, napięcie, ale także i ciekawość odnośnie poziomu trudności testu - takie emocje dało się wyczuć wśród uczestników I  Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim, którego I etap odbył się 2 grudnia w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach.     
Siedlecka filia WUP i Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach w trosce o bezpieczne wyjazdy i powroty
W dniu 27 listopada 2014 r. siedlecka Filia Wojewódzkiego  Urzędu Pracy  Warszawie, wspólnie  z Powiatowym Urzędem Pracy w Łosicach zorganizowała już kolejne, cykliczne  spotkanie pn. „Bezpieczny Wyjazd - Bezpieczny Powrót". Warsztaty prowadzone były przez pracowników siedleckiej Filii  zajmujących się problematyką międzynarodowego pośrednictwa pracy w ramach sieci EURES i koordynacją systemów zabezpieczenia społecznego.     
„Gaz z łupków - wpływ na środowisko, zagrożenia czy korzyści dla człowieka? Kompendium wiedzy dla przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej”
W imieniu Instytutu Studiów Energetycznych zapraszamy na konferencję regionalną„ Gaz z łupków - wpływ na środowisko, zagrożenia czy korzyści dla człowieka? Kompendium wiedzy dla przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej", która odbędzie się 2 grudnia 2014 roku w godz. 10-15.30 na terenie Powiatowego Urzędu Pracy w Sokołowie Podlaskim przy ul. Oleksiaka Wichury 3.  

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl