Strona www.wup.mazowsze.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. więcej
konkurs na komiks
25 lat wolności
ePUAP
Zielona Linia - Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia

10 lat w UE.pl

 

 

 


AKTUALNOŚCI A A A          
V Forum Rozwoju Mazowsza
Spotkajmy się  4 i 5 listopada 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz skorzystania z wiedzy i doświadczeń ekspertów. Dwa dni pełne inspiracji, 23 sesje tematyczne, mnogość krajowych i zagranicznych prelegentów. 
Wsparcie zwolnionych lub zagrożonych zwolnieniem pracowników Instytucji Systemu Oświaty – projekt „Mazowiecka Akademia Nauczyciela”
W związku z podjętymi uchwałami w sprawie likwidacji placówek kształcenia nauczycieli oraz redukcji kadry Instytucji Systemu Oświaty (ISO), Urząd Marszałkowski wspólnie z Agencją Rozwoju Mazowsza S.A. oraz „Instytutem Badawczo Szkoleniowym" Sp. z o.o. przygotował rozwiązanie opierające się na projekcie „Mazowiecka Akademia Nauczyciela".      
XXI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach
Odbywające się w dniach 6 i 7 września br. na terenach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Jana Pawła II  XXI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym, połączone z X Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych oraz II Mazowiecką Wystawą Klaczy i Ogierów Hodowlanych Ras Zimnokrwistych, na stałe wpisały się w kalendarz imprez wschodniego Mazowsza. Były też kolejną okazją do przedstawienia oferty usługowej siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.
Terminy zajęć warsztatowych w okresie październik-listopad 2014 roku
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej siedleckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne zajęcia warsztatowe.
Sokołowskie Dożynki Powiatowe 2014
Święto plonów to najważniejsze wydarzenie w ciągu roku dla osób utrzymujących się  z rolnictwa. To czas podsumowań i podziękowań za obfitość plonów. W powiecie sokołowskim uroczystości dożynkowe odbyły się w niedzielę, 24 sierpnia i pomimo niesprzyjającej aury zgromadziły wielu mieszkańców i zaproszonych gości.
Dokopiny Ziemniaka Przesmyki 2014
Tradycyjnie pod koniec okresu wakacyjnego w Przesmykach odbywa się święto związane z wykopkami ziemniaków. Tegoroczne niestety nie trafiło w najlepszą aurę, ale mimo to zgromadziło wielu mieszkańców regionu pragnących skorzystać z przygotowanych atrakcji.
Nabór wniosków dla firm na rozwój przedsiębiorczości

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych informuje o naborze wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet I "Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu", Działanie 1.5 Rozwój przedsiębiorczości.

XI Siedleckie Targi Pracy - sobota, 14 czerwca 2014 r.
Na XI Siedleckie Targi Pracy zapraszają Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa oraz siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Targi odbędą się 14 czerwca w siedzibie urzędu przy ul. Pułaskiego 19/21.
Spotkanie w ramach projektu „Zatrudnienie Fair Play. Zostań Mentorem. Wsparcie aktywności i rozwoju zawodowego pracowników 50+ w województwie mazowieckim”
Bezpłatne spotkanie realizowane przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym Krajowej Izby Gospodarczej odbędzie się 6 czerwca br. w Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa (ul. Sokołowska 161, Siedlce) o godz. 10.  
XII Mińskie Targi Pracy
W siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim w sobotę 17 maja po raz 12. odbyły się Mińskie Targi Pracy.Gospodarzem targów byli dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Grażyna Borowiec i starosta Antoni Jan Tarczyński. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycił wojewoda Jacek Kozłowski. Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie reprezentował Piotr Karaś, dyrektor siedleckiej filii WUP.

więcej    

STRONA GŁÓWNA | KONTAKT
Copyright (C) Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
projekt graficzny: Marcin Rucki - WUP
wykonanie oraz system CMS: virtualmedia.pl